Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

PYSENSE sp. z o.o.

  • Altowa 18, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Altowa 18

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i koordynowanie projektów w roli kierownika projektu,

  • organizacja planowania prac w przyjętej metodyce,

  • podział zadań i alokacja zasobów w ramach zespołów projektowych oraz tworzenie harmonogramów projektów w oparciu o ustalenia z biznesem i dostępność zasobów,

  • dbanie o odpowiednie tempo prac i odpowiedzialność za realizowanie projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem,

  • zarządzanie ryzykiem i problemami w ramach projektu,

  • prowadzenie spotkań po każdym etapie wdrażania projektu i wyciąganie wniosków z przeprowadzonych prac/etapów wdrożeń,

  • rozwiązywanie bieżących problemów w zespołach projektowych,

  • raportowanie wyników prac na poziom Zarządu,

  • wsparcie zespołu w zbieraniu wymagań dla produktu, funkcji systemu, współpraca z biznesem,

  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej,

  • koordynowanie współpracy działu R&D z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera, Team Leadera w firmie o profilu IT,

  • praktycznej znajomości zwinnych metodyk zarządzania projektami,

  • umiejętności szybkiego reagowania na zmiany, dostosowywania metodyk do skali i potrzeb projektu,

  • doświadczenia w pracy z zespołami software i hardware,

  • umiejętności zbierania wymagań produktowych i definiowania zadań na podstawie wymagań biznesowych,

  • znajomości języka angielskiego,

  • dobrej znajomości Jira popartej praktyką,

  • umiejętności dostosowania procesu do realiów firmy i zespołu,

  • umiejętności organizowania czasu pracy,

  • samodzielności, kreatywności i proaktywności,

  • mile widziana znajomość zagadnień technicznych z zakresu Internetu Rzeczy.

To oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach z globalnymi partnerami biznesowymi,

  • umowa o pracę bądź B2B,

  • wynagrodzenie oparte o część stałą i system premiowy,

  • narzędzia do pracy,

  • dużą swobodę działania,

  • benefity pracownicze: karta Multisport i prywatna opieka medyczna

O nas

Firma PySENSE jest liderem w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań IoT dla sektora energetycznego oraz telekomunikacyjnego. Jesteśmy entuzjastami technologii oraz rozwiązań Internetu Rzeczy. Nasz zespół tworzą profesjonaliści i eksperci w branży energetyki i telekomunikacji. Tworzymy rozwiązania w oparciu o wysublimowane oczekiwania klientów, kierując się wysokimi standardami jakości oraz innowacyjności.