Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
16 000–18 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.

Grzybowska 62

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GCP

  • Azure

O projekcie

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących brać udział w projektach związanych z cloud computingiem w szeroko rozumianych migracjach środowisk do chmury oraz modyfikacji i dostosowywania konkretnych aplikacji w kierunku Cloud Native aż po obszar transformacji cyfrowej całych przedsiębiorstw (road2cloud).

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zaawansowanych technologicznie projektów (wykorzystujących rozwiązania chmurowe) od przygotowania oferty do wdrożenia i przekazania klientowi,
  • udział w procesie przygotowania ofert i umów,
  • koordynacja zespołów i procesów, aby zapewnić dostarczenie efektów projektu na czas i w założonym zakresie,
  • opracowywanie i monitorowanie planu i budżetu projektu,
  • praca w małych, samoorganizujących się zespołach DevOps.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • umiejętność planowania i organizowania działań i zasobów oddelegowanych do realizacji projektu,
  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu prac projektowych w metodyce zwinnej oraz waterfall (kaskada),
  • znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami,
  • komunikatywność i wyśmienita organizacja pracy,
  • wiedza z zakresu wybranej platformy chmury obliczeniowej (GCP, Azure) - tj. znajomość architektury funkcjonalnej, znajomość architektury technicznej, umiejętność zastosowania dostępnych w chmurze usług, do rozwiązania konkretnego problemu biznesowego,
  • chęć rozwoju w rozwiązaniach chmurowych,
  • podstawowa wiedza w zakresie narzędzi oraz procesów wytwórczych i wdrożeniowych IT (w tym CI/CD)
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z zespołami DevOps,
  • praktyczne doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy / analityk systemowy będzie dodatkowym atutem
  • praktyczne doświadczenie w pracy z przynajmniej jedną z chmur publicznych: GCP, Azure, AWS oraz chęć rozwoju kompetencji w rozwiązaniach chmurowych,
  • widoczność w community (meetupy, konferencje, blog).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • naszych pracowników obejmujemy opieką medyczną oraz dobrowolnym ubezpieczeniem grupowym, pokrywamy też koszty karty Multisport,
  • organizujemy i współfinansujemy naukę języka angielskiego,
  • pracujemy w elastycznych godzinach, w zwinnym środowisku pracy z wykorzystaniem czołowych aplikacji zwiększających jej efektywność takich jak: Google Workspace, Slack, GitHub, Jira,
  • oferujemy pracę na wysokiej jakości sprzęcie (MacBook Pro, iPhone),
  • kiedy chcesz skorzystać z biura masz do dyspozycji pyszną kawę od baristy, zdrowe przekąski, owoce oraz strefę relaksu,
  • od pierwszego dnia pracy uzyskasz dostęp do materiałów szkoleniowych i platform edukacyjnych w obszarze rozwiązań Google oraz Microsoft - liczą się Twoje chęci,
  • staramy się być z pracownikami w ważnych momentach nie tylko życia zawodowego - wspólnie celebrujemy również ważne wydarzenia w życiu prywatnym,
  • tworzymy kulturę otwartej komunikacji i wymiany wzajemnych doświadczeń,
  • cenimy inicjatywę własną i wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji,
  • w pierwszych dniach przywitamy Cię na onboardingu, w trakcie którego w luźnej atmosferze poznasz zespół, firmę i swoje obowiązki - nie zapominamy o powitalnym prezencie oraz przypisaniu Ci “cloud buddy”, aby jeszcze bardziej wesprzeć proces Twojej aklimatyzacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Chmura Krajowa to dostawca rozwiązań chmurowych. Działa w modelu multicloud oferując zarówno usługi świadczone z autorskiej Platformy Chmury Krajowej jak i chmur publicznych Google i Microsoft. Jej wyróżnikiem na rynku są usługi dodane. Zespół certyfikowanych inżynierów i architektów chmurowych pomaga klientom w doborze technologii, migracji istniejących aplikacji, budowie, rozwoju i utrzymaniu natywnych rozwiązań w chmurach publicznych oraz monitorowaniu i zapewnieniu bezpieczeństwa środowiska IT. Dodatkowo wspiera klientów w procesie budowy kompetencji niezbędnych by w pełni wykorzystać potencjał chmury w realizacji ich strategii biznesowej. Chmura Krajowa łączy najnowsze technologie i ludzi, którzy potrafią je wykorzystać. Dzięki temu skutecznie pomaga przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym w procesach transformacji cyfrowej.

IT Project Manager, Grzybowska 62, Wola, Warszawa