Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

efigence S.A.

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

Wołoska 9A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów internetowych w ustalonym zakresie, czasie i budżecie.

  • Tworzenie harmonogramu projektów.

  • Obserwacja i stałe usprawnianie procesu projektowego i komunikacji w zespole.

  • Zwiększenie produktywności zespołu projektowego, usuwanie przeszkód i zależności współpracy pomiędzy zespołami.

  • Bieżąca komunikacja z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi w projekcie.

  • Dokumentowanie i raportowanie postępu prac, zarządzanie ryzykami na projekcie.

  • Archiwizowanie dokumentacji projektowej.

  • Organizacja spotkań projektowych: statusów, kick off, podsumowujących projekt i innych koniecznych dla projektu.

  • Wsparcie analityka biznesowego i product ownera w zarządzaniu rejestrem produktu / backlogiem.

  • Przygotowywanie wycen z zespołem projektowym.

  • Przygotowywanie zleceń / zamówień.

  • Przygotowywanie i podpisywanie protokołów odbioru.

  • Przygotowywanie i wystawienie faktur dla klienta.

  • Bieżące monitorowanie harmonogramu płatności.

  • Badanie potrzeb klientów, pozyskiwanie zleceń - tworzenie roadmapy kolejny projektów.

  • Tworzenie mapy „who is who” u klienta.

  • Tworzenie przestrzeni do działań PR z klientem.

  • Wsparcie na poziomie przetargu, tworzenie wyceny z zespołem, harmonogramu i organizacji projektu.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami.

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami typu: redmine, jira.

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami.

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatów / szkoleń z zakresu zarządzani projektami.

  • Podstawa znajomość z obszaru programowania i analizy biznesowej.

  • Zdolność myślenia analitycznego.

  • Rozumienie specyfiki rynku Fintech’owego.

To oferujemy

  • Pracujemy w multidyscyplinarnym zespole.

  • Tworzymy rozwiązania w oparciu o autorski proces – nauczysz się, jak budować innowacyjne rozwiązania, które zmieniają rynek, biznes, zachowania użytkowników.

  • Zapewniamy prosty onboarding w naszą codzienną pracę, proces projektowy, produkty prac, kto jest kim, przygotowanie sprzętu i oprogramowania.

  • Będziesz współpracować z Liderami z różnych zespołów, którzy nie tylko wdrożą Cię w projekt, ale też będą Cię wspierać w codziennej pracy.

  • Cyklicznie będziemy rozmawiać o Twojej karierze, rozwoju, bieżącej pracy (przejrzysty proces ewaluacji).

  • Możesz pracować całkowicie zdalnie.

  • Mamy nowoczesne, zielone biuro, dobrze skomunikowane, w Warszawie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • środowe spotkania dzielenia się wiedzą

  • joga

  • Szukamy Project Managerki / Project Managera do zespołu Efigence. Działamy na rynku prawie od 30 lat. Na całym świecie pomagamy instytucjom finansowym (banki, ubezpieczyciele, fundusze itp.) tworzyć rozwiązania, które zmieniają doświadczenie milionów ludzi. W naszym DNA jest redefiniowanie rynku, produktów, szukanie niestandardowych rozwiązań. Pracujemy na złożonych projektach, także z innych obszarów niż bankowe, mamy rozpoznawalnych klientów.

Myślisz czasami o tym, że w świecie rekrutacji jest nadal sporo do zrobienia, żeby odczarować stereotypowy, niezbyt pochlebny obraz rekrutera/rekruterki? My też. A może chcesz ten świat zmieniać razem z nami? Poszukujemy osoby, której celem jest nie tylko pozyskiwanie najlepszych kandydatów i zamykanie placementów. Jeśli wprowadzanie najwyższych standardów rekrutacyjnych, dbanie o CX i budowanie relacji z kandydatami gra Ci w duszy, chcielibyśmy dać Ci przestrzeń do kreatywnego i skutecznego działania.

Przewiń do profilu firmy