Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

FUNDACJA INSTYTUT REFORM

7 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i zarządzanie krajowymi i międzynarodowymi projektami prowadzonymi przez Fundację,

  • koordynacja przygotowania wniosków grantowych, ofert oraz sprawozdań projektowych oraz współtworzenie wkładu do nich w zakresie zarządzania projektami (np. harmonogram, lista produktów),

  • współpraca z kierownictwem Instytutu, zespołami analitycznym oraz operacyjnym Fundacji,

  • współpraca z krajowymi i zagranicznymi partnerami fundacji,

  • przygotowanie raportów, sprawozdań i komunikacji nt. projektów realizowanych przez Fundację,

  • monitorowanie stron programów UE, funduszy norweskich, organizacji rządowych i pozarządowych pod kątem pozyskiwania projektów i grantów, zgodnych z profilem Fundacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w organizacjach pozarządowych lub w sektorze prywatnym,

  • doświadczenie realizacji projektów wspieranych przez ogólnoeuropejskie programy (np. Horyzont, Life, Europa dla Obywateli),

  • doświadczenie współpracy z sektorem prywatnym oraz administracją publiczną,

  • wykształcenie wyższe,

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie pracy w chmurze,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie z zakresu narzędzi służących do zarządzania projektami.

To oferujemy

  • udział w krajowych i międzynarodowych projektach z wiodącymi organizacjami,

  • zaangażowanie we współpracę z wiodącymi firmami, instytucjami badawczymi oraz podmiotami z sektora pozarządowego z Polski oraz zagranicy,

  • możliwość współtworzenia dynamicznie rozwijającej się instytucji działającej na poziomie krajowym i europejskim,

  • współpracę z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i międzynarodowym oraz biorącymi aktywny udział w debacie publicznej,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

  • możliwość podnoszenia kompetencji i awansu.

O nas

Instytut Reform to niezależny think tank, który wspiera ciągłe doskonalenie procesu formułowania, wdrażania, monitorowania i oceny polityk publicznych w Polsce, Europie i na świecie. Angażujemy się w projekty badawcze oraz promujące wiedzę na temat znaczenia polityki publicznej dla obywateli oraz firm, jak również współpracujemy z sektorem publicznym, prywatnym i pozarządowym świadcząc usługi doradcze oraz przygotowując ekspertyzy poświęcone ocenie wpływu regulacji na gospodarkę i społeczeństwo. Obecnie jednym z naszych głównych obszarów działania są kwestie związane z polityką klimatyczno-energetyczną i zrównoważonym rozwojem.