Ta oferta pracy jest nieaktualna od 840 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 26.02.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka deweloperska działająca w branży mieszkaniowej. W związku z uruchomieniem
    nowej inwestycji w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

    PROJECT MANAGER / KIEROWNIK PROJEKTU
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • obowiązkowo minimum 8-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu w pracy na rynku mieszkaniowym
    • praktyczna znajomość procedur związanych z inwestycjami budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego w zakresie wszelkich uzgodnień, decyzji urzędowych i zezwoleń
    • znajomość przepisów budowlanych i zagadnień związanych z projektowaniem, realizacją i szacowaniem inwestycji
    • znajomość rynku budowlanego pod względem materiałów budowlanych i zastosowań tych materiałów w budownictwie

    Obowiązki:

    • nadzór nad procesem całej budowy, generalnym wykonawcą i podwykonawcami
    • przygotowywanie, prowadzenie dokumentacji, realizacja i rozliczanie inwestycji wraz z raportowaniem do Zarządu
    • weryfikacja i rozliczanie pracy wykonawców, projektantów i innych kontrahentów
    • prowadzenie wszelkich procedur administracyjnych związanych z inwestycją
    • przeprowadzanie przetargów odnośnie wyłaniania pracowni architektonicznych, generalnych wykonawców i podwykonawców

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • pracę przy ciekawych projektach w młodym, dynamicznym zespole

    Oferty zawierające cv i krótki list motywacyjny należy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.