Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 15.04.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 15.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BRIGHTMEDIA

    BrightMedia to niezależne studio kreatywno-produkcyjnie, działające w obszarze digital. Nasze realizacje zdobywają ważne nagrody w konkursach międzynarodowych (Webby Awards, FWA, AWWWARDS, European Design Awards, The Lovie Awards) oraz krajowych (KTR). Byliśmy dwukrotnie nominowani do tytułu agencji roku przez serwis AWWWARDS.com Pracujemy dla instytucji kultury oraz prestiżowych klientów zagranicznych. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i detalu.

    Nasze portfolio: https://www.awwwards.com/BrightMedia/

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy doświadczonego Project Managera z wiedzą technologiczną

    Obowiązki:

    • tworzenie harmonogramów projektów
    • definiowanie zakresu projektów zgodnie z ustaleniami z klientem
    • odpowiedzialność za terminową realizację projektów
    • planowanie i koordynowanie pracy zespołu projektowego

    Wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami
    • znajomość metodyk i narzędzi do zarządzania projektami (Scrum, Agile, JIRA, InVision etc.)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym, w mowie i piśmie
    • umiejętność pracy w zespole
    • konsekwencja i asertywność w działaniu
    • wykształcenie wyższe (Informatyka, zarządzanie lub pokrewne)

    Na plus:

    • wyczucie estetyczne
    • uczestnictwo w projektach, które zdobyły wyróżnienia AWWWARDS, FWA, inne
    • praktyczna znajomość języków programowania

    Co oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • uczestnictwo w ciekawych i wymagających projektach z różnych zagadnień, które są nagradzane i doceniane na całym świecie
    • komfortowe warunki pracy w biurze, w odrestaurowanej kamienicy na Pradze

    Jeśli czujesz, że fajnie się uzupełnimy i chciałbyś z nami pracować, czekamy na kontakt!

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Project Managera przez firmę BrightMedia Łukasz Górka (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).