Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

TUF REAL ESTATE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Stawki 3A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

TUF REAL ESTATE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stawki 3A

Warszawa

TUF Real Estate to ludzie z pasją, realizujący projekty z wizją wygodnej przyszłości.

Jesteśmy deweloperem prowadzącym działalność inwestycyjną i budowlaną w branży Retail Parków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.tufre.pl

Obowiązki:

  • koordynacja procesu przygotowania realizacji i projektowania inwestycji, współpraca z biurem architektonicznym w ww. zakresie
  • aktywne uczestniczenie w fazie koncepcyjnej przygotowania inwestycji
  • kontrola i koordynacja procesu uzyskiwania wszelkich niezbędnych dokumentów (MPZP, WZ, decyzje środowiskowe, itp.), zezwoleń, opinii, zgód, prowadzących do uzyskania pozwolenia na budowę oraz realizacji budowy
  • koordynacja realizacji inwestycji budowlanej w tym współpraca z wykonawcami, organami administracji oraz gestorami sieci (zaopatrzenie w media)
  • wykonywanie analiz, zestawień na zlecenie i potrzeby harmonogramu prac i budżetów inwestycji
  • dbanie o jakość, kompletność, dystrybucję i archiwizację dokumentacji
  • budowanie trwałych relacji biznesowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • znajomość procesu inwestycyjno- budowlanego
  • wiedza techniczna umożliwiająca kontrolę nad poprawnością wykonania projektów budowlanych, planów zagospodarowania terenu
  • sprawność w analizowaniu dokumentacji planistycznej
  • dodatkowym atutem będzie ogólna wiedza techniczno- budowlana oraz doświadczenie w wykonywaniu obowiązków stanowiskowych w projektach deweloperskich powierzchni handlowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach architektura/budownictwo, inżyniera środowiska, geodezja, gospodarka nieruchomościami, prawo i pokrewne
  • samodzielność w działaniu
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność logicznej archiwizacji dokumentów
  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę pełną wyzwań
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne