Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Dla naszego klienta, jednej z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych oraz firmy technologicznej, która projektuje, dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu, poszukujemy do stałej współpracy:

    Workplace: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie ofert i prezentacji dostosowanych do potrzeb Klientów.
    • Opracowywanie strategii, harmonogramów działań, kosztorysów.
    • Monitorowanie realizacji zleceń Klientów podczas ich trwania.
    • Współpraca z innymi działami agencji, aby zapewnić prawidłową realizację zleceń Klientów.
    • Stale uzupełnianie własnej wiedzy na temat powierzonego obszaru, a także obsługi Klienta.

    Wymagane doświadczenie:

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów technologicznych.
    • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w działaniu.
    • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu.
    • Kreowanie nowych rozwiązań.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i przywódcze.
    • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
    • Znajomość metodyki pracy: SCRUM I AGILE.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
    • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość - nawet jeśli nikt nie patrzy.
    • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.

    Oferujemy:

    • Kartę Multisport.
    • Opiekę medyczną Allianz.
    • Firmowy kurs języka angielskiego.
    • Firmowy w-f - dla chętnych :).
    • Firmowe turnieje piłki nożnej.
    • Firmowe cykliczne spotkania integracyjne (Think&Drink, Snack&Talk)
    • Integracje okolicznościowe.
    • Komfortowe biuro z zielonym ogrodem i leżakami.
    • Uczestnictwo w najlepszych digitalowych targach w Polsce, Europie i na świecie.
    • Biblioteczkę firmową.
    • Tematyczne szkolenia zewnętrzne.
    • Pracę w młodym, pomocnym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )