Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.04.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 11.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    sieci Omnicom dom produkcyjny, zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki, a także automatyzacją
    i optymalizacją procesu produkcji.

    Warszawa

    Twoje przyszłe zadania:

    • Prowadzenie projektów produkcji reklam dla międzynarodowych klientów z różnych branż – efektem twojej pracy będą wyprodukowane reklamy w kilkudziesięciu krajach na różnych nośnikach
    • Samodzielna koordynacja projektu – od momentu przyjęcia briefu, aż po dostarczenie gotowych materiałów
    • Opracowanie harmonogramu oraz kosztorysu i dalszy nadzór nad terminową realizacją zadań
    • Opieka nad klientem – bieżąca komunikacja, udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów i partnerskie wsparcie na każdym etapie trwania projektu
    • Współpraca z naszymi zespołami produkcyjnymi (Digital, DTP, TV) – konsultacje, dbanie o dobry przepływ informacji i pozytywną atmosferę

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Minimum rok doświadczenia w samodzielnym koordynowaniu projektów
    • Doświadczenia w branży reklamowej, marketingowej, translatorskiej lub w traskreacji
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego używanego do codziennej komunikacji z klientami
    • Dobrej orientacji w zagadnieniach dotyczących procesu produkcji reklam (atl, btl, digital)
    • Dobrej znajomości MS Office (głównie MS Excel)
    • Umiejętności budowania relacji ze współpracownikami oraz z klientem
    • Uważności i umiejętności pracy operacyjnej
    • Doskonałych zdolności organizacyjnych i terminowości

    Co możemy Ci zaoferować?

    • umowa o pracę
    • karta multisport
    • pakiet
      medyczny
    • profesjonalne wdrożenie
    • globalni klienci
    • lekcje
      j.angielskiego
    • szkolenia
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • Integracje

    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie przez eg+ worldwide Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”