Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Motivation Direct Sp. z o.o.

    Motivation Direct to lider na rynku polskim w zakresie kompleksowej organizacji programów lojalnościowych, motywacyjnych, konkursów oraz loterii.

    Firma znalazła się w gronie laureatów rankingu Financial Times FT1000 2018, Technology Fast 50 firmy Deloitte, osiągając jednocześnie status najszybciej rozwijającej się firmy z branży motywacji i lojalności w biznesie w Europie. Motivation Direct znalazło się również w gronie laureatów prestiżowych rankingów Diamenty Forbesa oraz Gazele Biznesu.

    Aktualnie poszukujemy pracownika, który zasili nasz zespół na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Project Manager będzie odpowiedzialny za wdrożenia oraz obsługę programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów, z wykorzystaniem platform internetowych.

    Kluczowe obowiązki:

    • Koordynacja procesu przygotowania, wdrażania programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów
    • Współpraca z działem programistycznym oraz działem odpowiedzialnym za logistykę nagród
    • Odpowiedzialność za realizację celów programów zgodnie z założeniami projektowymi, w tym zgodnie z zaakceptowanym budżetem kosztowo-przychodowym
    • Analiza prowadzonych programów i rekomendowanie niezbędnych zmian pod kątem ich optymalizacji
    • Bieżąca współpraca z Klientami w zakresie prowadzonych programów, w tym budowanie długotrwałych relacji, dbanie o satysfakcję i utrzymanie Klientów
    • Współpraca z działem sprzedaży w procesie pozyskiwania Klientów

    Wymagania od Kandydatów:

    • Doświadczenie w zakresie wdrażania oraz realizacji programów lojalnościowych i motywacyjnych na platformach internetowych, doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych
    • Doświadczenie w pracy z Klientami B2B, w obszarze działań lojalnościowych, motywacyjnych oraz wsparcia sprzedaży
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Zdolności analityczne, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu pod kątem zarządzania projektem
    • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i kreatywność
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie gamifikacji w programach motywacyjno-lojalnościowych

    Oferujemy:

    • Interesującą i kreatywną pracę w nowoczesnej firmie, realizującej projekty dla uznanych międzynarodowych i polskich Klientów
    • Możliwość rozwoju przy nowych projektach takich jak gamifikacja
    • Możliwość rozwoju własnego oraz wpływ na budowanie przyszłości firmy
    • Adekwatne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia oraz atrakcyjny system premiowy
    • Elastyczny czas pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.