Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna  na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji systemów ociepleniowych oraz wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych, tynków oraz farb.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis oferty

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt i współpracę z biurami projektowymi i inwestorami.

    Oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjny system premiowania bezpośrednio uzależniony od wyników pracy
    • narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
    • opiekę medyczną
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
    • miłą atmosferę pracy

    Twoje zadania

    • bieżące monitorowanie rynku inwestycji w podległym regionie
    • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z biurami projektowymi
    • przygotowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla architektów i projektantów z zakresu produktów i systemowych rozwiązań w technologii STO
    • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów
    • budowanie długofalowych relacji z inwestorami

    Nasze oczekiwania

    • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura)
    • min. 2 letnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych (mile widziana chemia budowlana)
    • bardzo dobra znajomość rynku inwestycyjnego w regionie
    • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
    • znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kategorii B
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2
    • mile widziane doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Sto sp. z o.o. ul. Zabraniecka 15, 03-872 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

    Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia o poniższej treści:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Sto sp. z o.o. ul. Zabraniecka 15, 03-872 Warszawa, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Szczegółową informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj