Logo Pracuj.pl

Project Manager

GO GLOBAL GROUPO firmie

5 500–10 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

GO GLOBAL GROUP

Aleje Jerozolimskie 85

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów dt. usług doradczych i eksportowych;
  • udział w realizacji projektów strategicznych oraz wyjazdów na targi i misje zagraniczne;
  • wsparcie Team Leaderów oraz Partnerów Zarządzających w bieżących zadaniach;
  • przygotowywanie ofert usług doradczych i pozyskiwanie nowych Klientów, w tym obsługa zapytań ofertowych;
  • budowanie zespołów eksperckich na potrzeby realizacji poszczególnych projektów;
  • prowadzenie wybranych działań marketingowych firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) lub ostatni rok studiów licencjackich;
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
  • zaangażowanie, elastyczność oraz skrupulatność;
  • otwarte i kreatywne podejście;
  • “lekkie pióro”;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane

  • doświadczenie w relacjach B2B, zarządzaniu projektami, znajomość tematyki dofinansowań unijnych oraz podstawowych metod analizy przedsiębiorstw (np. SWOT, PEST, BCG, 5 sił Portera).

To oferujemy

  • wynagrodzenie 5500–10 000 zł;
  • rozbudowany system premii i bonusów;
  • możliwość udziału w zagranicznych wyjazdach m. in. do USA, Wielkiej Brytanii, Krajów Zatoki Perskiej, Skandynawii i innych;
  • udział w realizacji lokalnych oraz globalnych projektów consultingowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży doradczej;
  • bezpośrednią współpracę z Team Leaderami oraz Partnerami Zarządzającymi;
  • realny wpływ na rozwój firmy oraz swobodę działania i odpowiedzialność za prowadzone projekty;
  • przyjazną i swobodną atmosferę;
  • okazję do zdobycia doświadczeń w pracy z ekspertami z różnych branż;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności;
  • benefity (do wyboru pośród 5 pakietów, liczba benefitów uzależniona od stażu pracy);
  • możliwość pracy zdalnej (w skali uzależnionej od poziomu samodzielności).

Dodatkowe informacje

  • Strona www: www.goglobalgroup.pl
  • FB: https://www.facebook.com/goglobalgroup

GO GLOBAL GROUP to grupa doświadczonych, profesjonalnych i działających w wymiarze międzynarodowym ekspertów. Nasz zespół tworzą analitycy, eksperci branżowi, naukowcy oraz specjaliści z zakresu eksportu, innowacji, reklamy i prawa. Posiadamy sieć partnerów biznesowych i współpracowników w większości Państw na świecie. Wspieramy zarówno podmioty z sektora biznesu jak i sektora publicznego. Specjalizujemy się w strategicznym doradztwie biznesowym, w szczególności wprowadzaniu firm na rynki zagraniczne. Dla naszych klientów m. in. organizujemy targi międzynarodowe, realizujemy kampanie reklamowe oraz opracowujemy badania marketingowe.

Project Manager, Aleje Jerozolimskie 85, Ochota, Warszawa