Logo Pracuj.pl

Project Manager

ID ENERGY POLAND sp. z o.o.O firmie

ID ENERGY POLAND sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 45D

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja przydzielonego portfolio projektów z zakresu OZE (fotowoltaika wielkoobszarowa i/lub biogazownia) - bezpośredni kontakt z Klientem.
  • Zarządzanie zespołem w ramach realizowanego projektu.
  • Kontrolowanie budżetu i wydatków.
  • Kontrolowanie procesu zawierania umów z podwykonawcami oraz dostawcami.
  • Nadzorowanie terminowego przebiegu prac projektowych, budowlanych i dostaw.
  • Koordynowanie prac wewnętrznych inspektorów branżowych powołanych do nadzorowania prac budowlanych.
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentacji oraz informacji pomiędzy stronami kontraktu oraz zewnętrznymi podmiotami (zakładami energetycznymi, organami administracji publicznej itp.).
  • Kompletowanie i aktualizowanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji powykonawczej.
  • Nadzorowanie procedur odbiorowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnej realizacji kontraktów.
  • Znajomość aspektów realizacji prac budowlanych.
  • Wykształcenie średnie/wyższe.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna, dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji na terenie Polski.
  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży OZE w Polsce oraz zdobycie praktyki liczącej się do uprawnień budowlanych.
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

ID Energy Group jest firmą o międzynarodowym charakterze z siedzibą w Hiszpanii. Głównymi obszarami działalności Spółki jest projektowanie, budowanie, uruchamianie instalacji fotowoltaicznych i biogazowych wraz z kompleksową ich obsługą i utrzymaniem.

ID Energy Group jest Generalnym Wykonawcą oraz Inwestorem, który od 2018 roku wybudował na terenie Polski +200 MWp elektrowni PV. W roku 2023 zrealizowane zostaną kolejne inwestycje fotowoltaiczne i biogazowe o łącznej mocy powyżej 50 MW.

Poza wyspecjalizowaną kadrą zarządzającą i techniczną, Spółka posiada własny dział projektowy, samodzielnie wykonuje pomiary i uruchomienia, oraz oferuje usługi utrzymania ruchu zarówno dla własnych inwestycji jak i dla podmiotów trzecich.

ID Energy Group posiada oddziały na terenie Hiszpanii, Węgier, Włoch, Serbii, Rumunii oraz Chorwacji.

Zapraszamy do kontaktu, www.idenergy.group

Project Manager, Komitetu Obrony Robotników 45D, Włochy, Warszawa