Oferta pracy

Project Manager - wdrożenie SAP Fi/Co

MolttonO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków:

  • udział w projekcie wdrożenia SAP w charakterze eksperta wiodącego w module FI/CO,
  • analiza istniejących procesów biznesowych i ich wdrożenie w module FI/CO w SAP,
  • udział w tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie scenariuszy testowych oraz koordynacja testów zintegrowanych we współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • zapewnienie wsparcia podczas testów integracyjnych, procesu akceptacji wdrożenia funkcjonalności oraz po uruchomieniu systemu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj

Ogłoszenie archiwalne