Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Ahead Professionals - znajdujemy diamenty i dbamy o to, żeby znalazły się w dobrych rękach. Jako nowa marka dedykowana rekrutacjom profesjonalnym wywodzimy się z Job Impulse, a nasze korzenie sięgają 2006 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i daj nam o siebie zadbać.

    Aktualnie, dla naszego klienta, lidera branży produkcji elementów metalowych w Polsce, jak i na świecie, poszukujemy:

    PM/Bydgoszcz/072018/AH
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Oferujemy:

    • Ambitną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz objęcia stanowiska kierowniczego, po zakończeniu budowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość otrzymania dodatków relokacyjnych i wsparcia w wypadku przeprowadzki z zza miejsca w którym znajduje się firma

    Zadania:

    • Zarządzanie i koordynacja działań związanych z inwestycją (budowa + przeniesienie istniejącej linii produkcyjnej)
    • Koordynacja działań związanych z uzyskaniem pozwoleń niezbędnych do prowadzenia działań budowlanych
    • Dobór i negocjacje z podwykonawcami
    • Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych
    • Nadzór nad instalacją urządzeń technologicznych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane budowa maszyn, mechanika, chemia
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2 (komunikatywny)
    • Doświadczenie w zakresie cynkowania ogniowego
    • Doświadczenie w produkcji wyrobów stalowych
    • Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (zarządzanie projektami)
    Klauzula wymagana: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)

    Klauzula opcjonalna: (jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.