Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Drumet Liny i Druty Sp. z o.o.

  • Polna 26/74, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Polna 26/74

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie przygotowania „business case” do analiz służących podejmowaniu decyzji inwestycyjnych (CapEx)

  • Prowadzenie oraz koordynowanie projektów CapEx przy współpracy z działami technologicznymi, produkcyjnymi oraz liderami projektów

  • Współpracę z Działem Zakupów w procesach ofertacji związanych z projektami CapEx

  • Rozwiązywanie problemów powstających w procesach związanych z prowadzonymi projektami

  • Nadzór i raportowanie postępów w realizacji projektów (plany, koszty, oszczędności, KPI itp.)

  • Koordynowanie harmonogramów projektów i dokumentowanie działań

  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w firmie, poprzez proponowanie odpowiednich narzędzi i technik, uzgadnianie rozwiązań z właścicielami obszarów, wdrażanie rozwiązań

  • Liderowanie kluczowym projektom Lean Manufacturing w firmie oraz wsparcie merytoryczne dla liderów w innych obszarach

  • Mapowanie i analizowanie procesów firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Znajomość systemu operacyjnego związanego z doskonaleniem

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • Dokładność i spostrzegawczość

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o globalnym zasięgu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty wachlarz premiowy

  • Szeroki wybór świadczeń socjalnych

  • Szkolenia dla pracowników

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku angielskim.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

WireCo World Group jest prężnie działającym na rynku liderem produktów stalowych, zatrudniającym prawie 4000 pracowników na całym świecie. Polska Spółka stacjonuje we Włocławku, gdzie rozpoznawalna jest na rynku pod nazwą Drumet jako znany producentem lin i drutów. To doskonałe miejsce do zbudowania satysfakcjonującej kariery. Pracownicy chwalą sobie kulturę otwartej komunikacji, rozwoju zawodowego i przyjaznego koleżeństwa.

Poszukujemy osób, które chcą się realizować i kreatywnie tworzyć z nami środowisko naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy