Oferta pracy

Project Manager

Impel Facility Services Sp. z.o.o.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Impel Facility Services Sp. z.o.o.

Wrocław

Wrocław

Spółka Impel Facility Services wchodząca w skład ogólnopolskiej Grupy Impel – lidera rynku usług outsourcingowych – aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe zarządzanie powierzonymi projektami (m.in. informatycznymi, organizacyjnymi) zgodnie z metodologią SCRUM/Agile;
  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań projektowych wg metodologii kaskadowej;
  • Dbałość o terminowość, zakres i budżet projektów;
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz nadzór nad jej poprawnością i terminowością;
  • Przygotowywanie raportów dot. postępów prac w projektach.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość metodyki kaskadowej oraz SCRUM/ Agile poparta doświadczeniem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i programu MS Project;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Umiejętność współpracy, badania potrzeb oraz proponowania rozwiązań;
  • Zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;
  • Zdobycie wartościowego doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
  • Dużą samodzielność działania;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
  • Możliwość pracy zdalnej (1-2 dni pracy w biurze tygodniowo);
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy