Oferta pracy

Project Manager

CCC S.A.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

CCC S.A.

Wrocław

Wrocław

Klikaj w najlepsze możliwości

  • Jesteśmy liderami w branży. Lubimy tworzyć nowe rozwiązania w e-commerce i wciąż poszerzać swoje doświadczenie.
  • Stworzyliśmy jedyny taki na rynku profesjonalny skaner esize.me, który w zaledwie 5 sekund tworzy precyzyjny model 3D stopy.

  • I TO SIĘ KLIKA… więc dostajemy za to nagrody. Best on mobile, Best e-Commerce Retailer, najlepszy zespół
    e-Commerce B2C.

Klikaj w swoje obowiązki

  • prowadzenie innowacyjnych projektów omnichannelowych na styku wielu departamentów,
  • planowanie harmonogramu wdrożeń, zasobów, budżetu i zadań w ramach prowadzonych wdrożeń,
  • nadzór i realizacja celi podejmowanych projektów,

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • identyfikacja i zarządzanie ryzykiem, a także raportowanie postępów prac,
  • zarządzanie zespołem projektowym.

Klikaj w aplikuj jeśli

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Projektów / Project Managera,
  • posiadasz udokumentowane w CV doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii, innowacji. Mile widziana praca przy projektach związanych z e-commerce / omnichannel,
  • znasz metodyki zwinne (Agile) i klasyczne (PRINCE2, PMBOK),
  • jesteś samodzielny/a, bardzo dobrze zorganizowany/a, posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne i jesteś proaktywny/a,
  • potrafisz pracować w dynamicznym środowisku, szybko reagować i sprawnie podejmować decyzje,
  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami projektowymi, takimi jak Jira, Confluence, MS Project,
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2,
  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: Zarządzanie, Zarządzanie Projektami.

Klikaj w najlepszą prace z

  • możliwością zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych w strukturach najlepszego zespołu eCommerce w Polsce

  • kartami rabatowymi do sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO

  • pakietami sportowymi: Multisport / OK System

  • prywatną opiekę medyczną
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • możliwością pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne