Logo Pracuj.pl

Project Manager

PGS Software S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

PGS Software S.A.

Sucha 3

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z klientem i zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z klientem (współpraca z Account Managerem).
  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta.
  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów wytwarzanych dla klienta (zgodnych z jego oczekiwaniami, w założonym budżecie).
  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania.
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem.
  • Nadzór nad stroną formalną – przygotowaniem kontraktów i zamówień.
  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów.
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w branży IT.
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania.
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane wykształcenie techniczne.
  • Samodzielność, niezależność i umiejętność podejmowania decyzji.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Praktyczna znajomość metodyk i frameworków zwinnych.
  • Praktyczna znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP.

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnych projektach dla dojrzałych klientów z Europy Zachodniej.
  • Tworzenie dedykowanego oprogramowania w nowych technologiach – aplikacje webowe, mobilne.
  • Tworzenie rozwiązań w chmurze (AWS, AWS DevOps, Azure).
  • Zwinne podejście do zarządzania (Scrum, Kanban).
  • Możliwość pracy zarówno w roli Scrum Mastera, Project Managera jak i Delivery Managera.
  • Możliwość współpracy z Agile Coachem.
  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence).
  • Duża autonomia działań i nieustanny rozwój.
  • Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami.
  • Praca w organizacji ściśle współpracującej z AWS i Microsoft (AWS Partner Network oraz Microsoft Gold Partner).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Project Manager, Sucha 3, Wrocław