Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

SOBRE sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira, MS Project

O projekcie

Sobre Software House zrzesza niezależnych specjalistów, którzy połączyli siły, aby wspólnie realizować kompleksowe i zaawansowane projekty internetowe. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i kreatywność pozwoliły nam zbudować zespół nastawiony na tworzenie najlepszych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem.

  • Definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu i efektywne zarządzanie powierzonymi na potrzeby projektu zasobami.

  • Monitorowanie realizacji założonych celów i postępów projektów

  • Odpowiedzialność za budowanie i rozwijanie relacji z klientami oraz partnerami

  • Współpraca z dostawcami, koordynowanie prac, egzekwowanie powierzonych zadań

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami

  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz rekomendacji

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów w roli kierownika projektu: zarządzanie zależnościami pomiędzy projektami a docelową architekturą IT, zarządzanie ryzykiem i problemami w ramach projektu

  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej

  • Współpraca z dostawcami systemów

Nasze wymagania

  • Posiadasz Min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami (zwłaszcza projektami interaktywnymi - w tym budowa stron www, stron mobilnych, aplikacji webowych) w agencji interaktywnej lub po stronie Klienta (warunek konieczny)

  • Znasz narzędzia do raportowania typu Jira, MS Project

  • Potrafisz pracować na kilku projektach jednocześnie

  • Znasz język angielski na zaawansowanym poziomie

  • Szybko reagujesz na zmiany, jesteś w stanie dostosować metodykę do skali i potrzeb projektu,

  • Jesteś skrupulatny, i szczegóły są dla Ciebie bardzo ważne

  • Jesteś komunikatywną i otwartą osobą :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • pracę w 100 % zdalną

  • udział w ciekawych i kreatywnych projektach dla gigantów :)

  • współpracę z globalnymi i światowymi markami

  • zatrudnienie OD ZARAZ

  • Brak dresscodu :)