Logo Pracuj.pl

Project Manager

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SAO firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA

Plac Solny 14

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z klientami w celu pozyskiwania wymagań funkcjonalnych oraz ustalania procesów biznesowych,
  • Specyfikacja wymagań (tworzenie dokumentacji określającej zakres projektu - funkcjonalności, przypadki użycia),
  • Wsparcie prac projektowych i rozwojowych w ramach realizowanych projektów,
  • Koordynacji prac projektowych przy uwzględnieniu założonego budżetu oraz harmonogramu prac,
  • Wsparcie zespołu podczas tworzenia projektów oraz bieżącej pracy,
  • Nadzorowanie i wsparcie prac wdrożeniowych nowych serwisów i aplikacji mobilnych.

Nasze wymagania

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - przy projektach stron www / aplikacji mobilnych,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Umiejętności komunikacyjnych,
  • Samodzielności i kreatywnością w realizacji zadań,
  • Znajomości budowy stron i aplikacji webowych (warunek konieczny).

Mile widziane

  • Znajomości metod opisu wymagań,
  • Znajomości relacyjnych baz danych,
  • Znajomości zagadnień integracyjnych
  • Znajomość obsługi aplikacji UXPIN, Moqups lub Figma.

To oferujemy

  • Istotny wpływ na realizowane projekty – dostajesz odpowiedzialne zadania, a to co robisz ma realną wartość,
  • Pracę nad ciekawymi i zróżnicowanymi projektami, z efektów których na co dzień korzysta kilka / kilkadziesiąt tysięcy ludzi,
  • Możliwość ciągłego rozwoju np. poprzez udział w szkoleniach i konferencjach - my też się cały czas uczymy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zarobków na rynku IT.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA poszukuje Project Managera, który dołączy do naszego zespołu w Dziale IT. Szukamy osoby odpowiedzialnej, która tak jak my, chce rozwijać swoje umiejętności, aby realizować coraz ciekawsze i bardziej wymagające projekty: serwisy i strony www, aplikacje webowe oraz na urządzenia mobilne, systemy IT. Oferujemy możliwość pracy przy dużych projektach, odwiedzanych przez 20 mln osób rocznie.

Project Manager, Plac Solny 14, Wrocław