Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

EthosEnergy Sp. z o.o.

  • Paprotna 12A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Paprotna 12A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Jako Kierownik Projektu będziesz miał okazję prowadzić projekty związane z remontami lub modernizacjami turbin parowych w elektrowniach, elektrociepłowniach oraz innych obiektach przemysłowych w Polsce i za granicą.

  • Nadzór nad postępem realizacji projektu;

  • Sprawowanie kontroli nad harmonogramem projektu oraz budżetem;

  • Zarządzanie szansami i ryzykiem na projekcie;

  • Raportowanie etapów projektu zgodnie z wymogami korporacyjnymi;

  • Współpraca z podwykonawcami/dostawcami poszczególnych zakresów robót;

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;

  • 2-4 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży energetycznej;

  • Język angielski na poziomie dobrym;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, dokładność i systematyczność;

  • Umiejętności planowania, analizowania i wyciągania wniosków, skrupulatność, dokładność i systematyczność;

  • Umiejętność pracy w zespole i kreatywnego poszukiwania rozwiązań;

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami pakietu MS Office (w szczególności Excel, Ms Project);

  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów ze specjalistami w swojej branży;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport);

  • Pracę w przyjaznym i twórczym środowisku.

EthosEnergy Sp. z o.o. to firma międzynarodowa działająca od ponad 20 lat na rynku energetycznym. Zatrudniamy 260 osób, prowadzimy działalność na całym świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy