Oferta pracy

Project Manager

VazcoO firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Vazco to dynamicznie rozwijająca się firma z Wrocławia działająca od 2008 roku. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych serwisów internetowych w technologii Meteor dla klientów z całego świata.

Aplikuj już teraz i dołącz do zespołu profesjonalistów kierowanych pasją!

Dlaczego Vazco?

  • ciekawa praca nad międzynarodowymi projektami, doświadczenie kultur biznesowych z różnych zakątków świata
  • praca z profesjonalnym zespołem
  • otwarta atmosfera
  • możliwość realnego wpływania na projekty
Opis stanowiska:
  • przygotowanie planu projektu w formie userstories, sprintów, backlogów itp. bazując na wymaganiach i oczekiwaniach klientów, jak i zapewnienie wysokiej jakości pracy i terminowej realizacji projektów,
  • raportowanie rezultatów oraz krytycznych przeszkód w osiągnięciu celów projektowych,
  • ustalanie jasnych oczekiwań, raportowanie postępu, przekazywanie swojej opinii,
  • priorytetowanie, planowanie i monitorowania pracy programistów,
  • jasna i rzeczowa komunikacja z klientami, dbanie o dobre relacje,
  • rozwijanie i uzupełnianie obecnych procesów.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie
  • przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • znakomite umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • pasja do nowych technologii
  • znajomość podstaw Agile/Scrum
  • umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • dużo pozytywnej energii
  • zorientowanie na zespół, zdolność budowania silnych relacji między pracownikami
  • umiejętności przywódcze oraz zdolność motywowania zespołu
  • otwartość aby rozwijać swoje umiejętności i wiedzę z zakresu zarządzania projektami

Dodatkowo docenimy:

  • jeśli posiadasz certyfikat Scrum
  • znajomość dodatkowych języków
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ciekawe projekty dla klientów z całego świata
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczenia się i zdobywania kolejnych certyfikatów
  • możliwość wyjazdów zagranicznych
  • imprezy firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę: www.vazco.eu/

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy