Oferta pracy

Project Manager

BLUE OCEAN ENTERTAINMENT POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

Blue Ocean Entertainment Polska to wydawca czasopism oraz kolekcji karcianych i naklejkowych dla dzieci. Oferuje licencjonowane czasopisma LEGO, Playmobil, Pokémon, National Geographic Kids  i produkcje własne Blue Ocean w Polsce. Na nadrzędnym miejscu stawia wysoką jakość produktów i wypełnienie misji firmy, by inspirować i zapewniać dzieciom dobrą zabawę.

Mając na uwadze stale rozwijające się portfolio i optymalizację działalności poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Współrealizacja koncepcji i koordynacja projektów wydawniczych.
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku wydawniczym.
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowych.
  • Sporządzanie kalkulacji biznesowych.
  • Tworzenie i odpowiedzialność za budżet. Przygotowanie i prezentacja analiz rynkowych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktami/projektami.
  • Doświadczenie w branży wydawniczej mile widziane.
  • Doskonała znajomość obsługi komputera (Excel, PowerPoint).
  • Talent organizacyjny i umiejętność planowania. Poczucie odpowiedzialności.
  • Wysoki stopień samodzielności, elastyczność i umiejętności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Interesujące, ekscytujące i wielowymiarowe zadania pracy w zespole odnoszącym sukcesy.
  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju w międzynarodowym wydawnictwie.
  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę zatrudnienia.

Zainteresowanych podjęciem wyzwania zapraszamy do złożenia aplikacji (w języku angielskim) z uwzględnieniem terminu gotowości do pracy i oczekiwań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy