Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Unitem Sp. z o.o.

10 00016 000 brutto / mies.
  • Kominiarska 42C
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kominiarska 42C

Wrocław

Unitem Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się projektowaniem i budowaniem maszyn. Mamy duże doświadczenie w udoskonalaniu procesów produkcyjnych poprzez indywidualne projekty maszyn do produkcji podstawowej jak również maszyn usprawniających cały proces produkcyjny. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas maszyny biorą czynny udział w produkcji, w projektach firm m.in. z branży automotive. Realizujemy również projekty badawczo-rozwojowe.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja prac w trakcie realizacji projektów maszyn (we współpracy z działem konstrukcyjnym i elektrycznym) oraz bieżąca kontrola postępów prac nad projektami)
  • Bieżąca  kontrola oraz optymalizacja kosztów projektów
  • Bezpośredni kontakt z klientem w ramach ustalenia specyfikacji projektu
  • Udział w negocjacjach / ustalaniu warunków oraz przekazaniu projektu do realizacji
  • Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • Bezwzględnie znajomość zagadnień z zakresu budowy maszyn
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn / Automatyka
  • Doświadczenie w dziale konstrukcyjnym / projektowym lub jako Project Manager związany z wdrażaniem, projektowaniem lub budową maszyn i linii produkcyjnych
  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych,
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej pod presją czasu
  • Znajomość programów CAD
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne