Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Paprotna 12A, Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EthosEnergy Sp. z o.o.

    EthosEnergy Sp. z o.o. to firma międzynarodowa działająca od ponad 20 lat na rynku energetycznym. Zatrudniamy 260 osób, prowadzimy działalność na całym świecie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Jako Kierownik Projektu będziesz miał okazję prowadzić projekty związane z remontami lub modernizacjami turbin parowych w elektrowniach, elektrociepłowniach oraz innych obiektach przemysłowych w Polsce i za granicą.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie między innymi:

    • Nadzór nad postępem realizacji projektu;
    • Sprawowanie kontroli nad harmonogramem projektu oraz budżetem;
    • Zarządzanie szansami i ryzykiem na projekcie;
    • Raportowanie etapów projektu zgodnie z wymogami korporacyjnymi;
    • Współpraca z podwykonawcami/dostawcami poszczególnych zakresów robót;
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
    • 2-4 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży energetycznej;
    • Język angielski na poziomie dobrym;
    • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, dokładność i systematyczność;
    • Umiejętności planowania, analizowania i wyciągania wniosków, skrupulatność, dokładność i systematyczność;
    • Umiejętność pracy w zespole i kreatywnego poszukiwania rozwiązań;
    • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami pakietu MS Office (w szczególności Excel, Ms Project);
    • Gotowość do podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Możliwość realizowania ciekawych projektów ze specjalistami w swojej branży;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
    • Pracę w przyjaznym i twórczym środowisku.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
    Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości nazwę oferowanego stanowiska.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych
    w dokumentach aplikacyjnych przez EthosEnergy Sp. z o.o. 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 12a, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

    Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych:

    Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

    1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest EthosEnergy
    Sp. z o.o. 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 12a, jako pracodawca

    2) dane osobowe (oraz dane do kontaktu - o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego EthosEnergy Sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

    4) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

    5) odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych,
    tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii

    6) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do czasu ich zakończenia,

    7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez EthosEnergy Sp. z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

    8) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;

    9) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.