CodeWave

Project Manager

CodeWaveO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 1 kwi 2020
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Project Manager Miejsce pracy: Wrocław
Jesteśmy “młodym, dynamicznym zespołem”, lecz nie szukamy Ciebie z uwagi na “intensywny rozwój”. Wręcz przeciwnie - zależy nam na tym, aby nasza firma pozostała niewielka. Liczy się dla nas jakość naszej pracy, wzajemny szacunek i zaufanie - zarówno wewnątrz zespołu, jak i w pracy z klientami. Pracujemy jednocześnie nad wieloma projektami z różnorodnych branż, co daje pole do rozwoju w wielu kierunkach jednocześnie. Lubimy luźną atmosferę, więc nie uświadczysz u nas zadęcia, wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Szukamy nie pracownika, a członka zespołu.
Dołącz do nas!
Zakres obowiązków:
  • analiza wymagań biznesowych i tworzenie na ich podstawie dokumentów ofertowych
  • udział w planowaniu projektów, tworzenie harmonogramów, weryfikacja terminów i kosztów
  • koordynacja prac zespołu programistycznego, usprawnianie komunikacji wewnątrz zespołu
  • kontakt z klientem oraz pośredniczenie w kontaktach między klientem a zespołem
Zapraszamy cię do aplikowania, jeśli:
  • masz doświadczenie w pracy z klientem i prowadziłeś już własny projekt
  • znasz branżę IT i wiesz, jak wygląda proces tworzenia oprogramowania
  • lubisz i potrafisz pracować z ludźmi, umiesz koordynować ich pracę na partnerskich zasadach
  • masz poczucie odpowiedzialności za swoje zadania, ale także za działania innych członków zespołu
  • rozmowa z klientem na jakikolwiek, choćby nudny lub trudny temat, nie jest dla ciebie wyzwaniem (także w języku angielskim)
  • płynnie przełączasz się między projektami, nie lubisz monotonii, potrafisz robić jednocześnie kilka rzeczy, potrafisz je priorytetyzować
  • potrafisz definiować cele, delegować zadania i weryfikować ich wykonanie
  • znasz zwinne metody zarządzania projektami
Co dajemy od siebie
Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
Dużo pozytywnej energii i luźną atmosferę w młodym zespole
Pracę przy projektach dla rozpoznawalnych marek zagranicznych
Budżet na konferencje, szkolenia
Co piątek – wspólny lunch (nie zawsze jemy burgery)
Regularne dostawy świeżych owoców i innych ciastek
Imprezy integracyjne, dużo kawy, ciekawe wnętrza biura
Przesyłając CV na adres zawarty w ogłoszeniu wyrażasz zgodę firmie Codewave Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Jesteśmy “młodym, dynamicznym zespołem”, lecz nie szukamy Ciebie z uwagi na “intensywny rozwój”. Wręcz przeciwnie - zależy nam na tym, aby nasza firma pozostała niewielka. Liczy się dla nas jakość naszej pracy, wzajemny szacunek i zaufanie - zarówno wewnątrz zespołu, jak i w pracy z klientami. Pracujemy jednocześnie nad wieloma projektami z różnorodnych branż, co daje pole do rozwoju w wielu kierunkach jednocześnie. Lubimy luźną atmosferę, więc nie uświadczysz u nas zadęcia, wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Szukamy nie pracownika, a członka zespołu.

  • koordynacja prac zespołu programistycznego, usprawnianie komunikacji wewnątrz zespołu

  • znasz branżę IT i wiesz, jak wygląda proces tworzenia oprogramowania
  • płynnie przełączasz się między projektami, nie lubisz monotonii, potrafisz robić jednocześnie kilka rzeczy, potrafisz je priorytetyzować
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • dużo pozytywnej energii i luźną atmosferę w młodym zespole
  • pracę przy projektach dla rozpoznawalnych marek zagranicznych
  • budżet na konferencje, szkolenia
  • co piątek – wspólny lunch (nie zawsze jemy burgery)
  • regularne dostawy świeżych owoców i innych ciastek
  • imprezy integracyjne, dużo kawy, ciekawe wnętrza biura

Ogłoszenie archiwalne