Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager – Wsparcie Kierownika Działu Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BG Polska Sp. z o.o.

    BG Polska Sp. z o.o. to firma, której głównym celem jest zapewnienie profesjonalnego serwisu oraz stałego nadzoru technicznego nad powierzonymi obiektami. Podstawą działalności firmy są usługi związane z konserwacją obiektów oraz pracami remontowymi.

    Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Techniczne i organizacyjne przygotowanie do realizacji inwestycji (poszukiwanie podwykonawców, organizacja materiałów)
    • Kosztorysowanie i budżetowanie prac
    • Nadzorowanie pracy ekipy wykonawczej
    • Realizacja założeń kosztowych i terminowych inwestycji
    • Nadzór nad postępem prac oraz dbałość o jakość i realizację projektu w wyznaczonym terminie (praca w terenie)
    • Ocena jakości prac podwykonawców, dostawców i innych firm współpracujących
    • Końcowe rozliczenie inwestycji, analiza kosztów
    • Wsparcie pracy Kierownika Działu Technicznego oraz innych pracowników firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, branżowe – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów AutoCAD i NORMA PRO
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność
    • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań, dokładność

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.