Project Manager – Wsparcie Kierownika Działu Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BG Polska Sp. z o.o.

BG Polska Sp. z o.o. to firma, której głównym celem jest zapewnienie profesjonalnego serwisu oraz stałego nadzoru technicznego nad powierzonymi obiektami. Podstawą działalności firmy są usługi związane z konserwacją obiektów oraz pracami remontowymi.

Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Techniczne i organizacyjne przygotowanie do realizacji inwestycji (poszukiwanie podwykonawców, organizacja materiałów)
  • Kosztorysowanie i budżetowanie prac
  • Nadzorowanie pracy ekipy wykonawczej
  • Realizacja założeń kosztowych i terminowych inwestycji
  • Nadzór nad postępem prac oraz dbałość o jakość i realizację projektu w wyznaczonym terminie (praca w terenie)
  • Ocena jakości prac podwykonawców, dostawców i innych firm współpracujących
  • Końcowe rozliczenie inwestycji, analiza kosztów
  • Wsparcie pracy Kierownika Działu Technicznego oraz innych pracowników firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, branżowe – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów AutoCAD i NORMA PRO
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań, dokładność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.