Oferta pracy

Project Manager - wyposażenie hotelu

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, jednej z wiodących na rynku firm deweloperskich, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera.
Project Manager - wyposażenie hoteluNumer ref.: 192088/6837

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za zakupy wyposażenia hotelu,
  • poszukiwanie dostawców mebli i innych elementów aranżacji wnętrza,
  • nadzór nad realizacją projektu w zakresie wyposażenia, aranżacji wnętrz,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • ścisła współpraca z podwykonawcami i innymi działami w Spółce,
  • wszelkie inne czynności związane z pracą managera lub architekta/inżyniera będące w trakcie opracowania w Spółce;
  • raportowanie do Zarządu procesu przebiegu projektów;

Wymagania:

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • umiejętność kierowania pracą zespołu profesjonalistów,
  • doświadczenie w projektowaniu architektoniczno-budowlanym,
  • bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych i prawa budowlanego,
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD oraz pakietu Office (ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę przy najbardziej prestiżowych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne