Oferta pracy

Project Manager z funkcją Członka Zarządu

Athenasoft Sp. z o.o.O firmie

  • Leszczynowa 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Athenasoft Sp. z o.o.

Leszczynowa 7

Warszawa

Firma Athenasoft jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla budownictwa. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami naszej firmy są programy do kosztorysowania NORMA (Norma EXPERT, Norma STANDARD 2, Norma PRO).

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która czynnie pomoże w stałym rozwoju Spółki, kreowaniu nowych źródeł przychodu i zdobywaniu odbiorców dla nowych produktów i usług Spółki oraz bieżącym nadzorowaniu pracy działu projektów

Do obowiązków na stanowisku „Project Manager z funkcją Członka Zarządu” należą m.in.:

  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju biznesowego Spółki oraz nadzór nad jej realizacją.
  • Reprezentowanie interesów Spółki na zewnątrz.
  • Rozwijanie relacji biznesowych z partnerami zewnętrznymi Spółki.
  • Kompleksowe zarządzanie operacyjną działalnością Spółki w powierzonych obszarach.
  • Inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem nowych projektów mających na celu rozwój Spółki oraz podwyższenie jej standardu i rozpoznawalności.
  • Zarządzanie projektami w Spółce, nadzór nad działem projektów informatycznych
  • Zarządzanie i rozwijanie proaktywnego zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w firmie informatycznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 30 osób
  • Wykształcenia wyższego w zakresie IT, zarządzania  lub równoważnego poziomu wiedzy
  • Doskonała znajomość branży IT oraz nowoczesnych metod zarządzania przedsiębiorstwem.
  • Doświadczenie w obszarze Business Development Management oraz budowie i rozwoju serwisów internetowych. Rozwój szeroko rozumianych usług e-commerce.
  • Znajomość nowoczesnych technologii informatycznych oraz metodyk zwinnego zarządzania: Lean, Scrum, Agile
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w tym komunikatywność, nawiązywanie i budowanie dobrych relacji interpersonalnych i biznesowych.
  • Twarde umiejętności negocjacyjne i analityczne, myślenie długoterminowe.
  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Umiejętność tworzenia opisów i diagramów UML
  • Znajomość j. angielskiego min. Na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie. Praca zorientowana na realizację celu
  • Umiejętność metodycznego działania pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

*Znajomość tematyki kosztorysowania robót budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wpływ na kreowanie wizji i misji Spółki
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Realny wpływ na rozwój Spółki oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań, samodzielnego kształtowania zespołu oraz nadzorowanych procesów.
  • Możliwość realnego rozwoju produktów firmy oraz wpływ na powstawanie nowych usług
  • Realizowanie własnych pomysłów i ambitnych celów w poszukiwaniu nowych rynków dla Spółki
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, referencjami oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy