Project Manager z j. niemieckim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-12
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-11-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PROJECT MANAGER
    z j. niemieckim
    POTRZEBNY od zaraz
    Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Tworzymy opakowania.
    Projektujemy grafikę i konstrukcję, zajmujemy się namingiem i identyfikacją wizualną.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy operatywnej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Główne zadania realizowane na stanowisku:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi  długofalowych relacji – zasięg Rynek Niemiecki
    • Analiza opakowań dostępnych na rynku w zakresie branży FMCG
    • Konstruowanie ofert do klienta, negocjacje handlowe
    • Organizacja spotkań, prezentacja projektów u klienta
    • Analiza konkurencji klientów agencji
    • Mile widziana – znajomość narzędzi wykorzystywanych w Internecie do zarządzania wizerunkiem na forach

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia co najmniej średniego kierunkowego (marketing lub poligrafia)
    • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego min. B2 (mile widziany dodatkowo j.angielski)
    • Umiejętności sprawnej realizacji postawionych celów indywidualnych i zespołowych
    • Znajomości  technik sprzedaży i umiejętności  negocjacji
    • Komunikatywności, precyzji, obowiązkowości i poczucia estetyki
    • Umiejętności gospodarowania czasem (samodzielność w działaniu)
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
    • Wiedza poligraficzna będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez firmy doradcze
    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Stabilność zatrudnienia w firmie z 25-letnim doświadczeniem na rynku
    • Warunki finansowe uzależnione od zaangażowania
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Bardzo dobre warunki pracy w centrum Łodzi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)”