Oferta pracy

Project Manager z j. niemieckim

FSM Poland Sp. z o.o.O firmie

FSM Poland Sp. z o.o.

Grabska 11

Niepołomice

Koncern FSM posiada bogate zaplecze technologiczne i techniczne w zakładach zlokalizowanych w Chinach, Kanadzie, Francji i Polsce, gdzie produkowane są wyspecjalizowane produkty - formy wtryskowe do gumy oraz tworzyw sztucznych, maszyny specjalnego przeznaczenia oraz całe linie produkcyjne dla globalnych odbiorców z branży automotive

Dołącz do Nas już dziś!

Szukamy kandydata na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Planowanie procesów produkcyjnych,
  • Zarządzanie grupa odpowiedzialną za proces produkcji maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Identyfikacja ryzyk projektowych,
  • Współpraca z innymi oddziałami Grupy FSM oraz koordynacja ich działań,
  • Nadzór nad harmonogramem projektów,
  • Prowadzenie oficjalnej korespondencji z klientem,
  • Przegląd koncepcji projektowych maszyn i urządzeń z klientem,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego oraz koordynacja prac wykonywanych przez podwykonawców,
  • Przygotowywanie i optymalizacja budżetu projektowego,
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – wymóg konieczny,
  • Dobra znajomości rysunku technicznego,
  • Wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw maszynowych na terenie UE,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zdolności planowania i organizacji pracy,
  • Mile widziana znajomości oprogramowania projektowego SolidWorks, NX inne podobne CAD.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę i wzajemne wsparcie,
  • Dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach w kraju i za granicą,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy