Logo Pracuj.pl

Project Manager z językiem niemieckim

RADMOT Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa niemieckojęzycznych klientów według standardów firmy (zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat RADMOT: http://www.radmot.pl/pl/o-nas);
  • odpowiadanie na zapytania ofertowe oraz tworzenie ofert handlowych;
  • administracyjna i logistyczna obsługa zamówień;
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie obsługi klientów;
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez budowanie relacji oraz współpracę z klientami;
  • sporządzanie statystyk, raportów i analiz na potrzeby działu handlowego;
  • dbanie o terminową i rzetelną realizację zadań;
  • wprowadzanie danych do systemu ERP;
  • wsparcie działu handlowego w realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • umiejętności analityczne;
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel, Outlook);
  • umiejętność organizacji własnej pracy;
  • optymizm i inicjatywa w działaniu, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym lub pokrewnym;
  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość rysunku technicznego w stopniu co najmniej podstawowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia;
  • benefity m.in. pakiet zdrowotny, ubezpieczenie, naukę języka obcego w godzinach pracy;
  • stałe godziny pracy (8:00-16:00,) od poniedziałku do piątku;
  • rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze;
  • profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

RADMOT Sp. z o. o. Sp. K.

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem – toczeniem i frezowaniem CNC. Działamy na rynku międzynarodowym

Więcej na www.radmot.pl i www.facebook.com/RadmotCNC

Chcesz pracować w firmie, w której Ludzie stanowią największą wartość?

Interesuje Cię rozwój w branży produkcyjnej?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Project Menager - Handlowiec

Miejsce pracy: Wola Gutowska / Jedlińsk

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny.

W tytule wpisz "Project Menager " oraz swoje imię i nazwisko.

Project Manager z językiem niemieckim, Radom