Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager z językiem ukraińskim

Team Services Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szukamy osób, które:

  • świetnie się odnajdują w budowaniu produktów od początku,
  • lubią pracować z projektami określonymi w czasie,
  • są chętne do podjęcia się nowych wyzwań,
  • potrafią pracować zespołowo, zbudować relacje z różnorodnymi grupami odbiorców i partnerów biznesowych

Zakres obowiązków:

  • planowanie i nadzór nad pracami w projekcie, od koncepcji po wdrożenie,
  • koordynowanie prac podwykonawców zaangażowanych w realizację projektu,
  • aktualizowanie kluczowych informacji dla zespołu projektowego, w tym planów, harmonogramów,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów z dostepnych danych

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • płynnego ukraińskiego/rosyjskiego,
  • nastawienia na realizację celu,
  • dokładności i terminowość w wykonywanych zadaniach,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenia w zakresie zarządzania projektami,
  • skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji projektowej,
  • obsługi pakietu MS Office na bardzo dobrym poziomie

Osoby zainteresowane prosimy o  wysłanie zgłoszenia, klikając w przycisk aplikowania. Skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.

Ogłoszenie archiwalne