Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

EQB

15 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczny udział w procesie planowania projektu;

  • Optymalizacja rozwiązań technicznych w trakcie projektowania i realizacji inwestycji, weryfikacja dokumentacji projektowej– we współpracy z projektantami;

  • Kontrola wskaźników jakościowych oraz finansowych;

  • Nadzór nad terminowością zaplanowanych prac oraz tworzenie okresowych raportów;

  • Odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami oraz negocjacje;

  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestoram, a także osobami przez niego wskazanymi;

  • Wybór dostawców materiałów i usług;

  • Udział w całym cyklu życia projektu, od momentu PNB, przez negocjacje umów, po finalne przekazanie Klientowi;

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami w celu zapewnienia pomyślnej realizacji projektu;

  • Nadzorowanie i koordynowanie budów;

  • Udział w uzyskaniu PnU zakończonych inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, biurowych lub przemysłowych jako Project Manager;

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;

  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów;

  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Skuteczna umiejętność komunikacji w zespole;

  • Umiejętność oceny postępu prac, stanu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych;

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz orientacja na rozwiązywanie problemów;

  • Wysokie umiejętności analityczne i logiczne;

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i wysoka kultura pracy;

  • Doskonałe zdolności organizacyjne, dokładność i terminowość.

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Przejrzysty system premiowy;

  • Służbowy samochód;

  • Możliwość długofalowej współpracy;

  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy oraz niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP lub B2B).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Zaaplikuj

2

Skontaktujemy się

3

Spotkajmy się

EQB

W EQB patrzymy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość, obok innowacyjności, jest podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej. Budujemy zespoły zaangażowanych profesjonalistów, w których chętnie wymieniamy się wiedzą.

Przewiń do profilu firmy