Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w: Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Project Manager - Zespół Assurance (ESG)

Deloitte Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 10 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizacja projektów z zakresu doradztwa ESG i ryzyka klimatycznego, w szczególności w obszarze analizy procesów, raportowania finansowego oraz taksonomii UE

  • Prowadzenie i realizacja projektów wsparcia w zakresie analizy procesów, sprawozdań oraz danych klientów pod kątem wymagań taksonomii i kalkulacji KPI oraz wymaganych ujawnień

  • Prowadzenie i realizacja projektów weryfikacji raportów niefinansowych

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenia w doradztwie / analizie procesów / audycie, w tym 2 letnie doświadczenie w raportowaniu niefinansowym

  • Bardzo dobra znajomość trendów regulacyjnych UE w obszarze ESG (m.in.: Taksonomia UE)

  • Umiejętność analizy regulacji prawnych, wytycznych oraz dostępnych raportów, analiz rynkowych i interpretacji

  • Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie nowych regulacji pojawiąjących się na rynku w odniesieniu do sprawozdawczości niefinansowej

  • Mile widziane doświadczenie w analizie danych

  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia o profilu finansowo-ekonomicznym, mile widziane dodatkowe studia o profilu prawniczym)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Word, MS Excel oraz MS PowerPoint

  • Zaangażowanie w terminowe dostarczanie prac objętych zakresem projektu

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,

  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych,

  • Współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych,

  • Możliwość ciągłego rozwoju,

  • Pracę przy, realizowanych dla różnych klientów z różnych branż, ciekawych projektach związanych z doradztwem w praktycznym zastosowaniu teorii zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, usprawnieniu procesów biznesowych i kontroli wewnętrznych, jak również wsparcia klientów we wdrożeniu nowych regulacji.

Jako Project Manager w zespole Assurance – Business Assurance będziesz miał możliwość prowadzić i realizować projekty doradcze w zakresie wdrożenia wymogów dot. raportowania niefinansowego (ESG). Będziesz przygotowywał rekomendacje dla klientów dot. kalkulacji KPI oraz wymaganych ujawnień, jak również analizy i raporty dotyczące procesów i kontroli wewnętrznych w obszarze przygotowania danych niefinansowych. Będziesz również tworzyć i rozwijać ofertę produktową wsparcia klientów we wdrożeniu pojawiających się nowych regulacji w zakresie ESG. W przyszłości będziesz również prowadzić i realizować projekty weryfikacji raportów niefinansowych.

Będziesz aktywnie zaangażowany w procesie ofertowania, a następnie planowania, nadzorowania i realizacji poszczególnych faz projektów, jak również raportowania wyników naszych prac i formułowania rekomendacji dla klientów.

Będziesz realizować ciekawe i rozwijające umiejętności projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych klientów. Zyskasz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez pełen wyzwań proces doradzania dyrektorom finansowym przy różnorodnych kwestiach z obszaru sprawozdawczości niefinansowej, kontroli wewnętrznych i procesów.

O zespole

Jako Zespół Assurance – Business Assurance tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy :)

Ścieżka rekrutacji

Zaaplikuj online, wypełnij testy i spotkaj się z nami.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy