Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager zespołu wdrożeniowego systemu ERP enova365

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.

8 00013 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • enova365

  • Streamsoft

  • Comarch

O projekcie

Chęć rozwoju firmy jak również zakresu wdrożeń sprawiły, że poszukujemy doświadczonego Project Managera jednego z zespołów wdrożeniowych.

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem a system enova365 nie ma przed Tobą tajemnic – to stanowisko czeka właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie systemu ERP enova365 - najchętniej obszarów Handel, CRM, Produkcja;

  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi;

  • zarządzanie zespołem wdrożeniowym;

  • zarządzanie budżetem, harmonogramem, poszczególnymi pracami w obrębie projektu;

  • sporządzanie analiz biznesowych;

  • wsparcie działu handlowego w prezentacjach systemu oraz sporządzaniu wycen;

  • stały kontakt z Klientem;

  • sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej zgodnie z założeniami wewnętrznymi firmy;

  • bieżące raportowanie wyników prac dla Zarządu;

  • pomoc Klientowi w udanym wdrożeniu;

  • współpraca z działem handlowym w zakresie tworzenia wycen oraz prezentowania systemu potencjalnym Klientom;

  • udział w procesie rekrutacji Pracowników do zespołu wdrożeniowego.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu co najmniej jednego z systemów ERP –enova365, Streamsoft, Comarch w obszarze Handel, CRM, Produkcja – warunek konieczny;

  • praktyczna znajomość minimum jednej metodyki zwinnej;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem wdrożeniowym – minimum 2 lata;

  • wiedza merytoryczna z zakresu Handlu, Produkcji, podstaw księgowości;

  • umiejętność pokonywania przeszkód i proaktywnego działania;

  • nastawienie na klienta i cel;

  • maksymalizowanie wartości dla klienta;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy zespołowej;

  • umiejętność efektywnej komunikacji;

  • podnoszenie swoich kompetencji;

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • pasja do nowych technologii.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia;

  • wynagrodzenie na poziomie 8 000 – 13 000 zł brutto zależnie od doświadczenia, wiedzy i umiejętności;

  • możliwość ciągłego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach – zarówno zewnętrznych jak i polecanych przez producenta oprogramowania;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi;

  • pracę u lidera w zakresie wdrożeń systemu ERP enova365;

  • stale wsparcie producenta oraz innych Project Managerów;

  • uczestnictwo w dużych, ciekawych projektach wdrożeniowych;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • możliwość pracy w trybie zadaniowym, w biurze jak i zdalnie;

  • niekorporacyjną atmosferę w pracy.

W Centrum Wdrożeń Informatycznych zajmujemy się wdrażaniem wysokiej jakości systemów klasy ERP. Jesteśmy liderem we wdrożeniach enova365, Streamsoft oraz SaldeoSmart. Podchodzimy biznesowo do problemów informatycznych. Patrzymy na wdrożenie wszechstronnie i dobieramy system w pełni dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Współpracę z nami cechuje partnerstwo i wiarygodność w relacjach biznesowych. Osoby realizujące projekty posiadają wysokie kwalifikacje osobiste i merytoryczne. Rozwijaj potencjał swojej firmy dzięki automatyzacji i optymalizacji procesów.

Miejsce pracy – Warszawa, Żoliborz lub zdalnie

Przewiń do profilu firmy

Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Centrum Wdrożeń Informatycznych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://cwinf.pl/.