Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Domator24.com Paweł Nowak

Dekoracyjna 8

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów związanych z wdrożeniami nowych produktów (przygotowywanie specyfikacji produktowej, kart produktowych, instrukcji, etc.)

  • koordynowanie projektów wdrożeń nowych produktów – współpraca z dostawcami i działami wewnątrz firmy

  • nadzorowanie parametrów prowadzonych projektów: terminów, budżetu, etc.

  • aktywne wyszukiwanie potencjalnych dostawców

  • śledzenie trendów rynkowych w określonym obszarze produktowym

  • aktywne wsparcie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń produktowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub marketing, zarządzanie

  • minimum 3 lata w pracy z produktami: product marketingu, marketingu, category managementu lub sprzedaży

  • skrupulatność, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność za powierzone projekty

  • znajomość Excel

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym pozwalającym na korespondencję mailową i kontakt telefoniczny

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwości awansu

  • wynagrodzenie plus premie

  • benefity

  • dodatkowe ubezpieczenia

  • szkolenia

  • pyszną kawę, owoce i soki :)

  • miłą atmosferę w młodym zespole, sprzyjającą rozwojowi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

  • napoje

Domator24 to najszybciej rozwijająca się firma w w kraju ( 1miejsce w Polsce Gazele Biznesu 2019).

Oraz jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie (1 miejsce w kategorii Personal & Household Goods).

Nasze Produkty docierają do milionów klientów w całej Europie.

Obecny zespół Domatora to wyjątkowi ludzie pełni energii i zaangażowania we wspólny rozwój. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą e-commerce na świecie.

Domator24 jest właścicielem między innymi takich marek jak:

DIABLO CHAIRS - oraz JAN NOWAK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na jedną z naszych stron

Przewiń do profilu firmy