Project Manager

DTP Sp. z o.o.

Nowy Kisielin-A. Wysockiego 4

Nowe Miasto

Zielona Góra

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

Mile widziane

  • Azure DevOp

  • MS Project

  • JIRA

  • Waterfall

  • Kanban

O projekcie

Poszukujemy osoby, która mając odpowiednie doświadczenie jest w stanie podjąć rolę Project Managera i potrafi poruszać się w metodykach takich jak Scrum (dominująca w naszych projektach) oraz Waterfall. Project Manager w naszej firmie prowadzi maksymalnie 2 projekty. Pomoże mu w tym doświadczenie, elastyczność i otwarta głowa.

Projekty w naszej grupie dotyczą np.:

- budowy ekosystemu aplikacji w systemie projektowania CAD i ułatwianiu współpracy pomiędzy inżynierami z niego korzystającymi,

- budowie i wspieraniu aplikacji zarządzania i wirtualizacji procesów produkcji w fabrykach,

- budowaniu narzędzi umożliwiających monitorowaniem działania produktu w docelowym miejscu a wcześniej zarządzania produkcją i skróceniem instalacji końcowego produktu w miejscu docelowym,

- wytwarzania innego software'u dla innowacyjnych przedsięwzięć w obszarze Industry 4.0.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rozwijających software (w mniejszej ilości także hardware lub mieszanych)

  • Zbieranie wymagań projektowych od klienta, rekomendowanie sposobu realizacji projektu (wybór metodyki)

  • Organizowanie pracy zespołu w poszczególnych etapach projektu

  • Administrowanie informacjami oraz dokumentowanie projektów przez artefakty (backlog, plany, milestones)

  • Odpowiedzialność za kontakt z klientem – budowanie kanałów sprawnej komunikacji

  • Rozwijanie zespołu – promowanie dobrych praktyk i pokazywanie wartości płynących z danych metodyk projektowych

  • Monitorowanie i rekomendowanie nowych rozwiązań w branży Industry 4.0

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (głównie Scrum, także: Waterfall, Kanban)

  • Umiejętność tworzenia planu zarządzania ryzykiem

  • Znajomość rytuałów i umiejętność tworzenia artefaktów projektowych

  • Zdolność do priorytetyzowania pracy; umiejętność działania asynchronicznego

  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami

  • Znajomość języka angielskiego powalająca na pracę z dokumentacją oraz codzienną komunikację z zagranicznymi partnerami

  • Umiejętność tworzenia efektywnych i wnoszących wartość raportów

  • Proaktywność i inicjatywa

  • Umiejętności negocjacyjne i asertywność

  • Samodzielność i zdolność do pracy w zespole

  • Elastyczność i zdolność odnalezienia się w trwających już projektach

  • Zdolność do czerpania najlepszych rozwiązań ze swojego doświadczenia projektowego

  • Certyfikacja w zakresie metodyk prowadzenia projektów

  • Znajomość Azure DevOps lub MS Project lub JIRA

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Portfolio zrealizowanych projektów i artefaktów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • DDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Innowacyjne i długofalowe projekty w dziedzinie Industry 4.0

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Stabilne środowisko biznesowe

  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę doświadczenia z młodością

  • Rozsądny czas na wdrożenie wewnętrzne przed pierwszym projektem

  • Bezpłatny dostęp do platformy Udemy Business

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę

  • Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (tydzień: biuro, kolejny: home office)

  • Krótszą pracę w piątki

  • Godzinę rozpoczęcia pracy wg Twojej deklaracji (7.00-9.00)

  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu

  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa weryfikująca kompetencje oraz języka angielskiego

3

Opcjonalnie: test / zadanie

4

Oferta

DTP dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami niemal 200 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Zielonej Górze, Poznaniu i Warszawie.

Obszary w których pracujemy to: Serwisy chmurowe, Internet rzeczy, Sztuczna inteligencja, Big Data, systemy Embedded oraz Automatyka i robotyka. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Przewiń do profilu firmy