Ta oferta pracy jest nieaktualna od 527 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manger

  • opolskie
  • Kierownik
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    x-kom sp. z o.o.

    Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

    Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 700 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

    Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 14 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

    Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Liczba wakatów: 1

    Region: opolskie

    Opis stanowiska:

    Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

    • Harmonogramowanie, nadzorowanie, kontrola i raportowanie stopnia realizacji projektów
    • Planowanie, nadzorowanie i kontrola realizacji budżetów prowadzonych projektów
    • Raportowanie statusu (ryzyka/rozwiązania) prowadzonych projektów
    • Zarządzanie dokumentacją oraz infrastrukturą projektową
    • Wsparcie merytoryczne, wzbudzanie zaangażowania i motywowanie zespołu projektowego
    • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami wspierającymi realizację założeń projektowych

    Wymagania:

    • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie we wdrażaniu dużych projektów w środowisku biznesowym
    • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami – mile widziane doświadczenie w oparciu o metodykę PRINCE2, IPMA, PMA
    • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
    • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz orientacja na cel

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
    • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności zawodowych
    • Udział w bieżących i nowych projektach oraz możliwość wprowadzania pomysłów i rozwiązań
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania w tytule wpisując „Project Manager".

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."