Oferta pracy

Project Manger

Moliera 2

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Moliera 2

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego złożonego ze specjalistów IT, reprezentantów biznesu i dostawców zewnętrznych.

  • Przygotowywanie planów poszczególnych faz projektów i monitorowanie postępu wykonanych zadań.

  • Identyfikacja oraz zarządzanie ryzykiem podczas realizowania poszczególnych faz projektów.

  • Kontrola budżetów realizowanych projektów.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowywanie strategicznych dokumentów we współpracy ze stroną biznesową oraz IT.

  • Komunikacja z biznesem, IT i dostawcami zewnętrznymi w zakresie analizy wymagań i rozwiązań potrzebnych do realizacji projektu.

  • Zarządzanie zewnętrzną i wewnętrzną komunikacją, raportowanie statusu i wszystkich niezbędnych informacji związanych z prowadzonymi projektami.

  • Zapewnienie dobrej komunikacji w zespole projektowym.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w roli Kierownika Projektów realizowanych w Agile/SCRUM - warunek konieczny.

  • Doświadczenie we w wdrażaniu projektów związanych z aplikacja mobilną.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu e-commerce, marketing automation.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów o charakterze optymalizacyjnym i/lub usprawniającym procesy.

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami na styku biznes oraz IT.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz np. Jira, Teamwork.

  • Umiejętność współpracy z wieloma interesariuszami w złożonych projektach.

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Prowadzenie projektów z zakresu e-commerce, marketing automation itp.

  • Rozwijanie aplikacji mobilnej od podstaw.

  • Rabaty pracownicze.

  • Prywatną opiekę zdrowotna.

  • Kartę MultiSport.

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.

  • Pracę w dużym i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy.

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

Moliera 2

Moliera 2 jest wyjątkowym, modowym miejscem na mapie Polski, gdzie od 2008 roku dostępne są unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W pełnych inspiracji salonach z luksusowymi markami, jak i w sklepie on-line Moliera2.com, znajdziesz wyjątkowe stylizacje i akcesoria dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i na wszystkie okazje.

W związku z silnym rozwojem platformy Moliera2.com poszukujemy osoby odpowiedzialnej za nadzór nad wdrożeniami projektów ecommerce na styku IT oraz biznesu.

Przewiń do profilu firmy