Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project / Marketing Manager

INQOO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja, koordynowanie i optymalizacja kampanii sprzedażowych i wizerunkowych w Internecie i poza nim.

  • Monitorowanie efektywności realizowanych kampanii z wykorzystaniem narzędzi analitycznych oraz raportowanie wyników.

  • Dbanie o wysoką motywację i zaangażowanie podległego zespołu specjalistów, koordynowanie ich pracy oraz aktywne wsparcie przy realizacji zadań.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

  • Monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych, inicjowanie działań promocyjnych związanych z rozwojem produktów i usług.

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej różnych brandów (w tym firm działających na skalę międzynarodową).

  • Nawiązywanie przyjaznych relacji z partnerami biznesowymi i strategicznymi.

  • Zarządzanie budżetem marketingowym firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku odpowiadającym za planowanie, realizację projektów marketingowych i koordynowanie zadań zespołu o różnych specjalizacjach (copywriter, graphic designer, video editor, social media specialist).

  • Doświadczenie w obszarze marketingu (marketing analityczny, product strategy, in-/outbound marketing).

  • Praktyczna znajomość kluczowych kanałów marketingu efektywnościowego: SEM, paid social, display, e-mailing, remarketing, afiliacja.

  • Praktyczna znajomość różnych narzędzi służących komunikacji digital marketingowej i narzędzi analitycznych.

  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania projektami.

  • Duża samodzielność w działaniu, myśleniu i w realizacji zadań, doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Zaangażowanie, kreatywność, otwarty umysł, chęć do szybkiej nauki i rozwoju kompetencji oraz pozytywna energia!

  • Pro aktywność oraz gotowość do podejmowania działań niestandardowych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Znajomość HTML, CSS oraz PHP.

  • Znajomość dobrych praktyk sprzedażowych, które mogą pomóc Ci w rozmowach z partnerami biznesowymi.

  • Przedsiębiorcze podejście do marketingu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia oraz przejrzysty system wynagradzania i premiowania.

  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Katowic przy ul. Jana III Sobieskiego.

  • Pełną wyzwań, satysfakcjonującą i ciekawą pracę z możliwościami szerokiego rozwoju zawodowego, w dynamicznym zespole.

  • Miłą atmosferę, otwartą komunikację oraz przyjazną kulturę pracy.

  • Wszystkie niezbędne narzędzia i programy, abyś mógł(-a) sprawnie wykonywać swoje zadania.

  • Wpływ na podejmowane decyzje strategiczne i dużą swobodę działania.

  • Możliwość pracy przy rozwoju międzynarodowych projektów.

  • Kompetentny, zaangażowany w pracę, ambitny zespół oraz przełożony podchodzący w partnerski sposób do współpracy.

  • Możliwość uczestniczenia w stałym przepływie wiedzy – zostaniesz dokładnie wdrożony(-a) w nowe obowiązki i będziesz brać udział w szkoleniach rozwijających wiedzę i kompetencje.

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się Start-Upem, który wprowadza nowe brandy i realizuje coraz więcej projektów, dlatego wypatrujemy wsparcia. Poszukujemy pasjonata, osoby znającej zasady rządzące światem marketingu, nastawionej na rozwój swoich kompetencji i lubiącej swoją pracę. Zależy nam na osobie otwartej na nowe pomysły i rozwiązania, zorientowanej na realizację wyznaczonych celów. Wychodzimy z założenia, że Twoje nastawienie i gotowość do działania są najważniejsze, dlatego pewnych umiejętności będziemy mogli Cię nauczyć. Nie chcemy zmieniać Twojego charakteru, tylko podać pomocną dłoń, gdy tego będziesz potrzebować!

Przewiń do profilu firmy