Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project & Marketing Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.
    Dla swojego kluczowego Klienta, lidera w branży usług porządkowych w Europie środkowej, poszukuje Kandydata na stanowisko:
    PROJECT & MARKETING MANAGER
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej, w celu zmaksymalizowania przychodów i rentowności,
    • Zapewnienie zgodności treści marketingowych ze strategią sprzedaży,
    • Praca z danymi, raportowanie, analiza, eksplikacja trendów,
    • Odpowiedzialność za zarządzanie portfelem CEJS,
    • Odpowiedzialność za plan marketingowy i budżet,
    • Tworzenie, opracowywanie i wdrażanie narzędzi marketingowych (komunikacja PR, zarządzanie produktem, kanały komunikacji, dbałość o Klientów, odpowiedzialność społeczna),
    • Optymalizacja i usprawnianie procesów,
    • Przygotowywanie pulpitów sprzedaży i marketingu do prezentacji członkom Zarządu,
    • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi Klientami,
    • Stworzenie planów rozwoju biznesu,
    • Udział w tworzeniu strategii dla całej firmy,
    • Prowadzenie projektów CEJS, zarządzanie lokalnymi i międzynarodowymi zespołami projektowymi,
    • Realizacja nieformalnych zadań obejmujących także motywowanie zespołu, konsultowanie proponowanych przez siebie rozwiązań, udzielanie porad i opiniowanie projektów w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze marketingu),
    • Wykształcenie uzupełniające w zakresie projektu – mile widziane,
    • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu działem marketingu,
    • Znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej,
    • Znajomość narzędzi marketingowych (ATL, BTL, PR) oraz umiejętność zarządzania budżetami kampanii marketingowych i badania ich efektywności,
    • Płynna znajomość języka angielskiego oraz gotowość do częstych podróży służbowych – warunek konieczny,
    • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
    • Umiejętności przywódcze, komunikacyjne, negocjacyjne, analityczne, niezależność i odpowiedzialność w realizacji projektu, zaradność oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań, wysoka kultura osobista, doskonała organizacja pracy, operatywność, kreatywność, cierpliwość i umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim.

    Oferujemy:

    • Pracę w profesjonalnym, wielonarodowym i dynamicznym środowisku w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
    • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
    • Możliwość zademonstrowania i wdrożenia własnych inicjatyw,
    • Możliwość zastosowania i rozwijania umiejętności w różnorodnych zadaniach,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.