Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Owner

SB SOFTWARE sp. z o.o.O firmie

SB SOFTWARE sp. z o.o.

aleja Niepodległości 26

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • windows

  • linux

O projekcie

Project Owner jest odpowiedzialny za bezpośrednią współpracę z kluczowymi klientami w celu zwiększenia efektywności współpracy z SB Software. Project Owner będzie współpracował z polskimi i zagranicznymi klientami wspierając prace projektowe.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań od klienta, z jasnymi kryteriami uznania zadania za wykonane poprawnie

  • Ustalenie priorytetów zadań, dostosowania ich do aktualnych zasobów firmy

  • Przepływ informacji od Team Leaderów do klienta i od klienta do Team Leaderów

  • Utrzymanie porządku w narzędziach do prowadzenia projektów (Redmine)

  • Weryfikacja zadań pod względem ich wartości biznesowej

  • Ogólna odpowiedzialność za zarządzanie relacjami z klientami (komunikacja, oczekiwania, zarządzanie)

  • Działanie jako łącznik między wewnętrznymi zespołami firmy a klientem, koncentrując się na komunikowaniu funkcji, procesu, itp.

  • Informowanie klientów o zmianach procesowych i proceduralnych

  • Identyfikowanie możliwości optymalizacji w celu upewnienia się, czy klient korzysta z odpowiednich funkcji i usług w oparciu o profil ograniczania ryzyka

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Proaktywne podejście do pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Mile widziana znajomość obszaru zakładów bukmacherskich

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Stabilne zatrudnienie w ciekawej i rozwijającej się branży

  • Elastyczny czas pracy i work-life balance, możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej i stomatologicznej

  • Możliwość rozwijania swojego potencjału

  • Nowoczesne biuro w centrum Szczecina (budynek Black Pearl)

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SB Software Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania dla firm z sektora zakładów sportowych, posiadającą ponad 18 lat doświadczenia na rynku. Nasza siedziba znajduje się w centrum Szczecina w budynku Black Pearl. Tworzone przez nas oprogramowanie jest wykorzystywane przez uznane firmy z Europy, Azji i Afryki.

Przewiń do profilu firmy