Project Portfolio Officer

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 15 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

    Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

    Obecnie zatrudniamy ponad 1000 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 7 oddziałów na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Aktualnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    kreska

    Zakres obowiązków:

    • raportowanie kontrolne związane z portfelem projektów i zmian w systemach oraz z pracą zespołów,
    • raportowanie zarządcze,
    • zbieranie danych i podsumowywanie pracy działania serwisów, statusu projektów itp.,
    • wsparcie operacyjne Project Managera i zespołów Managerów,
    • wsparcie operacyjne z poziomu narzędzi projektowych,
    • utrzymywanie dobrej i ciągłej relacji z Klientami,
    • obsługa raportów czasu pracy,
    • odpowiedzialność za powierzony obszar, moderowanie nim, samodzielność.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
    • podstawowa znajomość SQL będzie dodatkowym atutem,
    • skrupulatność i proaktywne podejście do powierzonego obszaru,
    • rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami raportowymi,
    • mile widziane wykształcenie wyższe.

    Oferujemy:

    • możliwość stawiania pierwszych kroków w branży IT i dalszego rozwoju w wybranym kierunku,
    • stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,
    • szkolenia wstępne,
    • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,
    • darmowe zajęcia z języka angielskiego,
    • praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium S.A.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium S.A przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom