Oferta pracy

Billennium S.A.

Project Portfolio Officer

Billennium S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SharePoint

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą danych dostawców

  • Weryfikacja umów oraz dbałość o poprawność ich zapisów

  • Wykonywanie raportów i ankiet

  • Praca z wymaganiami biznesowymi,

  • Przeprowadzanie ustaleń z przedstawicielami biznesowymi.

  • Kontrola i ciągłe doskonalenie w powierzonych obszarach raportowych

  • Utrzymanie dobrej i ciągłej relacji z klientami

  • Odpowiedzialność za powierzony obszar

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i pro-aktywne podejście do powierzonego obszaru

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz/lub Google Suite w szczególności MS Excel / Google sheet

  • Znajomość sharepoint

  • Doświadczenie w branży finansowej (preferowna bankowość)

  • Umiejętności analityczne w obszarze raportowym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się

  • Podstawowa znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami raportowymi oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B),

  • Szkolenia wstępne,

  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu programistów lub lidera technologicznego,

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne