Oferta pracy

Project & Process Excellence Manager

eRecruiter

umowa o pracę
10 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

eRecruiter

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów strategicznych, międzydziałowych oraz realizowanych z dostawcami zewnętrznymi (odpowiedzialność za budżet, harmonogram, prace grupy projektowej, całościowy efekt projektu, komunikację w organizacji)

  • Wsparcie Kadry Zarządzającej w identyfikowaniu tzw. „marnotrastw” w procesach biznesowych, rekomendacja i wdrażanie usprawnień

  • Optymalizacja, standaryzacja i automatyzacja procesów w celu zwiększenia efektywności organizacji oraz lepszej skalowalności biznesu

  • Analiza, planowanie, organizacja i kontrola prac na wszystkich etapach realizacji projektu w tym zarządzanie dokumentacją projektową

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w szczególności z firmami dostarczającymi rozwiązania informatyczne

  • Prowadzenie dokumentacji zmian oraz opracowywanie dokumentacji niezbędnej do komunikacji procesów

  • Ścisła współpraca z Menedżerami oraz Product Managerami eRecruiter – zbieranie wymagań dotyczących usprawnień i rekomendacja rozwiązań

  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz szerokim gronem interesariuszy (Marketing, Sprzedaż, Obsługa Klienta, BI, Rozwój Produktu, Finanse, Controlling, IT, Bezpieczeństwo, Dział Prawny oraz Zarząd)

  • Optymalizacja procesów z wykorzystaniem platformy Salesforce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w roli Project Managera

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów biznesowych, budżetowaniu, fakturowaniu i raportowaniu

  • Potwierdzone w biznesie doświadczenie w definiowaniu, utrzymywaniu i doskonaleniu procesów biznesowych

  • Wiedza i doświadczenie w pracy z aplikacjami biurowymi i do pracy grupowej (Office, SharePoint, Teams), narzędzi do zarządzania projektami i tworzenia oprogramowania (Jira), CRM/ERP (Salesforce)

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy z wieloma strumieniami danych

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w firmach IT, SaaS

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawną współpracę z szerokim i różnorodnym gronem interesariuszy (działów Marketingu, Sprzedaży, Obsługi Klienta, BI, Rozwoju Produktu, Finansów, Controllingu, IT, Bezpieczeństwa, Działu Prawnego oraz Zarządu)

  • Proaktywna postawa tzw. „doer attitude”

  • „Mindset biznesowy” – umiejętność przekładania liczb oraz wniosków z analiz procesów na język biznesowy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (umożliwiająca przygotowanie i zaprezentowanie przed Zarządem np. prezentacji z wnioskami z audytu procesów)

To oferujemy

  • Umowa na czas określony (3 miesięczny okres próbny + 12 miesięcy czas określony)

    • Benefity

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • inicjatywy dobroczynne

    • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

    • premia

    • działania rozwojowe

    • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

    • treningi umiejętności miękkich

    • dobra lokalizacja biura

    • rekrutacje wewnętrzne i staże wewnętrzne

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z HR

    2

    Spotkanie z Dyrektorem ds. Komercyjnych i Członkiem Zespołu

    3

    Zadanie domowe i jego prezentacja na spotkaniu