Oferta pracy

Project Purchaser with German and English

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i opracowywanie zapytań ofertowych na części produkcyjne dla koncernu Volkswagen,

  • Tworzenie, opracowywanie i przetwarzanie harmonogramów dostaw stanowiących podstawę przetwarzania zamówień dla spółek w koncernie Volkswagen

  • Pozyskiwanie od działów fachowych informacji niezbędnych do utworzenia zapytania ofertowego oraz do weryfikacji harmonogramów dostaw,

  • Opracowywanie, kompletowanie oraz weryfikacja technicznych dokumentów zapytania ofertowego,

  • Weryfikacja kosztów logistycznych dla zapytań ofertowych,

  • Przeliczanie zapotrzebowania na części produkcyjne,

  • Weryfikacja ratingów potencjalnych dostawców,

  • Wsparcie handlowców w procesie zakupowym (charakterystycznym dla poszczególnych marek koncernu),

  • Wsparcie handlowców koncernu Volkswagen przy tworzeniu prezentacji w systemie STAR,

  • Opracowywanie analiz i raportów zgodnie z wymaganiami biznesowymi,

  • Optymalizacja procesów,

  • Zmiany indeksu/ ceny części lub dostawcy w harmonogramów dostaw w systemie SAP,

  • Wprowadzenie kosztów logistycznych dla harmonogramów dostaw,

  • Wprowadzanie i przeprowadzanie transakcji masowych w ramach planów dostaw.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2 – warunek konieczny),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziana znajomość SAP / LPA,

  • Samodzielność i wysokie zdolności komunikacyjne,

  • Myślenie analityczne i umiejętność wyciągania wniosków,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz w grupach projektowych,

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Ms Excel oraz PowerPoint,

  • Wysoka kultura osobista i otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji,

  • Praca 100% zdalna,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

W 2021 roku rozpoczął się nowy etap działalności Volkswagen Group Services. W sercu Torunia otworzyliśmy nowy oddział skupiający się na nowych gałęziach biznesu.

Przewiń do profilu firmy