Project Specialist (Dział Niestandardów)

OMD GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteś kreatywny i umiesz działać nieszablonowo :) Product Placement, sponsoring, programy dedykowane pod Klienta, influence marketing itp., to bliskie Ci pojęcia. A praca z ludźmi i odpowiedzialność za realizację projektów to coś co naprawdę lubisz.

Dołącz do nas ! I zostań z nami na dłużej :)

TWOJE ZADANIA:

  • Będziesz odpowiadać za koordynację produkcji niestandardowych pod kątem realizacji (zintegrowana komunikacja marketingowa, z naciskiem na TV, ale otwarta na inne media i ich łączenie).
  • Współpracować wewnętrznie z naszymi teamami klienckimi, z dostawcami, producentami i z klientami w ramach realizacji niestandardów.
  • Koordynować proces zatwierdzania i produkcji wszystkich elementów projektu niestandardowego.
  • Nadzorować i działać w ramach potwierdzonych budżetów, kosztorysów, harmonogramów projektów.

KOGO SZUKAMY?

  • Masz doświadczenie w realizacji projektów niestandardowych (TV, ale też inne media).
  • Dobrze czujesz się w pracy projektowej - najważniejsze jest dla Ciebie big picture projektu, ale umiesz również skoncentrować się na jego pojedynczych elementach.
  • Jesteś dokładny, skrupulatny i samodzielny.
  • Umiesz prawidłowo wyznaczać priorytety.
  • Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze działasz w sytuacjach kryzysowych, jesteś kreatywny.
  • Nie boisz się deadline'ów :)
  • Lubisz pracować z ludźmi.
  • Na co dzień pracujesz w Power Point i Excelu.
  • Umiesz mówić po angielsku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy