Oferta pracy

Project Specialist with German / French

Aircom Automotive O firmie

Aircom Automotive

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce
i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

W AIRCOM PRODUKUJEMY:

  • kompresory
  • butelki
    z uszczelniaczem
  • zestawy naprawcze
    do opon
  • oprogramowania
    pod kątem jazdy autonomicznej

Zadania:

  • tworzenie i zarządzanie harmonogramem projektu,
  • monitorowanie projektu i raportowanie postępów prac,
  • zarządzanie dokumentacją projektową,
  • przygotowanie prezentacji, raportów i analiz,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem OEM
  • zarządzanie portalami klientów,
  • rozwój dokumentacji i procedur projektowych,
  • wspieranie i rozwój świadomości PM w Aircom (intranet, itp.).

Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego – warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • znajomość IATF 16949, APQP, modelu stopnia dojrzałości wg VDA będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności PowerPoint oraz MS Project,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • samodzielność, zdolność podejmowania decyzji, dążenie do realizacji powierzonych zadań.

OFERUJEMY CI:

  • prywatną
    opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy